18 вересня 2017 р.

Розклад роботи клубів за місцем проживання

У Чернігові 16 вересня відбувся День відкритих дверей у міських дитячо-юнацьких клубах за місцем проживання. Ці клуби входять до складу КЗ "ПНЗ "Центр роботи з дітьми та молоддю за місцем проживання" Чернігівської міської ради.

Святково відкрити новий навчальний рік зібралось чимало дітей. Для них організовані різноманітні цікаві ігри, майстер-класи по виготовленню незвичайних листівок та сувенірів, веселі естафети і ознайомчі міні-квести, показові танцювальні виступи вихованців клубів, КП ОДЮСШ з олімпійських видів спорту. Також дітей ознайомлювали з напрямками роботи клубів та керівниками гуртків.

Як вже повідомлялося раніше, в усіх районах Чернігова є міські дитячо-юнацькі клуби за місцем проживання, в кожному з яких працюють різні гуртки та організовуються інші активності для змістовного дозвілля дітей і молоді. Мережа міських клубів за місцем проживання на сьогодні утримується коштом бюджету територіальної громади міста Чернігова. Заняття в цих гуртках БЕЗКОШТОВНІ. За детальною інформацією можна звернутися за телефоном 5-34-31.

Назви гуртків та їхні адреси

«Прометей» вул. Козацька, 13-а

«Берегиня» вул. Героїв Чорнобиля, 4-а

«Джерельце» вул. Льотна, 25-а