20 жовтня 2017 р.

Важку роботу працівникам КП «Зеленбуд» полегшила спеціальна техніка

З початком опадання листя з дерев у парках Чернігова комунальне підприємство «Зеленбуд» почало використовувати для його прибирання нову цікаву техніку, схожу на великий пилосос. Чимало перехожих зупиняються, щоб роздивитися це диво, посміхаються, фотографують і викладають такі фотографії в соціальні мережі.

Пропонуємо трохи подробиць.

Як розповів директор КП «Зеленбуд» Роман Старіков, це парковий пилосос, який місто придбало для підприємства влітку цього року. Використовувати його почали нещодавно, коли вже з’явилося багато опалого листя. Він придатний також для прибирання газонів від різного сміття. Завдяки такій техніці, по-перше, процес відбувається швидше, а по-друге – полегшується робота прибиральників, яка все-таки фізично важка. У роботі агрегат показує себе позитивно. Зараз підприємство, враховуючи обсяги робіт,  готується придбати такий ще один.