15 грудня 2017 р.

Відбулося підведення підсумків щодо реалізації вимог законодавства з питань цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки у 2017 році

15 грудня 2017 року в Чернігові на базі відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради підведенні підсумки роботи профільних служб міської ради, підрозділів управління ДСНС України в Чернігівській області, підприємств, установ та організацій міста Чернігова щодо реалізації вимог законодавства з питань цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки у 2017 році.

Начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради Григорій Годун у підсумковій доповіді зазначив, що, не зважаючи на наявність у місті 109 потенційно-небезпечних об’єктів, які розташовані на 67 підприємствах дякуючи органам управління всіх рівнів та суб’єктам господарювання, загальний стан техногенної безпеки у місті залишається стабільним.

Заступник міського голови Андрій Черненко подякував присутнім за роботу щодо забезпечення нормальних умов життєдіяльності населення міста та визначив основні завдання роботи на 2018 рік.