19 січня 2018 р.

Нічна зміна почистила Чернігів

Двадцять шість одиниць техніки цеху санітарного прибирання комунального підприємства  АТП-2528 Чернігівської міської ради продовжують чистити сніг у Чернігові в ніч з 18 на 19 січня.

Кожен водій одержав свої технічне завдання. Перед виходом нічної зміни з водіями переговорив міський голова Владислав Атрошенко.

Керівник  АТП2528 Руслан Волок звернувся до чернігівців  з нагадуванням не кидати машин на дорогах і тротуарах, щоб ті не заважати прибирати сніг.

До 7 години ранку місто було очищеним.  Можна було навіть побачити велисепедистів.

Водії і трактористи розпочали звільняти дороги і тротуари  з окраїн Чернігова, а в центрі тим часом на дорогах до 23 години миттю утворився твердий покрив.  Але за ніч  автомобілі і трактори його зняли і засипали сумішшю.
Результат ви можете бачити на власні очі.

Фото і відео  зі сторінки  АТП-2528 в мережах Facebook  та  YouTube