19 січня 2018 р.

Міські служби подбали про безпеку чернігівців біля річки на Водохреще

Сьогодні відзначається велике християнське свято - Водохрещення Господнє. За традицією, в цей день багато людей вирушають до водойм аби зануритися в освячену воду. У Чернігові, зокрема масове купання у річці Десна проходить на міському пляжі «Золотий берег».

Щоб ці занурення пройшли безпечно міські служби виконали ряд робіт. А саме: на Десні підготували 2 спеціальних обладнаних місця для занурення (на міському пляжі «Золотий берег» та за пішохідним мостом), де обстежили дно річки на наявність небезпечних предметів. А для забезпечення безпеки постійно чергують рятувальники та водолази міського підрозділу ДСНС, карета швидкої допомоги, а також працюють пункти обігріву та польова кухня.

Вперше в цьому році всі бажаючі можуть дістатися до річки, скориставшись автобусним маршрутом №15. На сьогодні цей маршрут змінив свою кінцеву зупинку з вул. Савчука на пляж «Золотий Берег».