23 лютого 2018 р.

Для заступників директорів з виховної та навчально-виховної роботи ЗНЗ міста проведений семінар в рамках проекту "Я маю право"

22 лютого в управлінні освіти Чернігівської міської ради відбувся семінар для заступників директорів з виховної та навчально-виховної роботи на тему «Впровадження правопросвітницького проекту «Я маю право!» у закладах загальної середньої освіти міста Чернігова».

У заході також взяли участь заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області Сергій Рудий, начальник відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Світлана Трянова, заступник начальника відділу організації та контролю за виконанням рішень Управління державної виконавчої служби Олена Міщенко, головний спеціаліст відділу розвитку загальної середньої, дошкільної освіти та виховання управління освіти Чернігівської міської ради Олександр Мельниченко.

Представники обласного апарату юстиції розповіли освітянам про напрямки діяльності органів юстиції, новації та пілотні проекти у сфері державної реєстрації актів цивільного стану, поінформували про проведення таких інформаційних компаній в рамках проекту "Я маю право!», як «Чужих дітей не буває», «ДВС діє: ліквідація заборгованостей по аліментах», «ХабарЗаНавчанняСтоп», «СтопНасильство». Крім того, виступаючі закликали до співпраці та об’єднання робочих ініціатив задля підвищення рівня знань громадян про свої права.