16 березня 2018 р.

У Чернігові відкрили новий Паспортний центр

Сьогодні в Чернігові урочисто відкрили новий Паспортний центр. У заході взяв участь Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко.

Знаходиться центр у лівому крилі Управління державної міграційної служби України в Чернігівській області за адресою вулиця Шевченка, 51-а. Нещодавно його реконструювали щоби покращити якість обслуговування клієнтів та зменшити черги.

До сьогодні оформлення документів здійснювалося в Управлінні в двох кабінетах. Тепер там створили шість робочих місць. Стогодні тут готові приймати до 70 людей на день, а після розширення, яке планується, ця цифра сягне 300 відвідувачів за день. Паспортний центр працюватиме за принципом відкритого простору –  технологія open space. У центрі можна оформити та отримати біометричний закордонний паспорт, паспорт громадянина України у формі пластикової ІD-картки.

На реконструкцію цієї будівлі з міського бюджету Чернігова було виділено майже 3 млн грн.