25 червня 2018 р.

Бажаєш перевірити свій стан фізичної підготовки? Приходь!

У Чернігові кожен мешканець міста та трудові колективи можуть перевірити свій стан фізичної підготовки.

Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Чернігівської міської ради та Чернігівський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» готові організувати та провести щорічне оцінювання фізичної підготовленості населення за сучасними тестами та нормативами.

Що необхідно знати для того, щоб взяти участь:

- у тестуванні беруть участь всі бажаючі;

- тестування проводиться на добровільних засадах, участь в ньому БЕЗКОШТОВНА;

- участь у тестуванні – за дозволом лікаря;

- тести і нормативи підготовлені з урахуванням віку та статі учасників;

- тестування проводять фахівці фізичної культури і спорту, під наглядом медичного працівника;

- всі учасники тестування отримають довідку зі своїми результатами, щоб звіряти їх з результатами свого наступного оцінювання фізичної підготовленості;

- оцінювання проводиться в терміни з урахуванням конкретних особливостей трудових колективів  у місцях, що відповідають вимогам тестування.

За довідковою інформацією щодо щорічного оцінювання фізичної підготовленості населення України звертайтеся до:

Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Чернігівської міської ради за телефоном 774-443;

-  Чернігівського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» за телефоном 972-859 або заходьте на сторінку центру у соцмережі Фейсбук (https://www.facebook.com/cnsdv/).