15 серпня 2018 р.

На вулиці Глібова проведуть плановий поточний ремонт

За сприятливої погоди, на вул. Глібова уже за тиждень проводитиметься поточний ремонт дороги струменево-індукційним методом – з допомогою спецтранспорту вибоїни на дорозі обробляються бітумом, відразу сюди ж засипається мультигранульований відсів, який зверху знову ж заливається бітумом. Такий ремонт схожий на «пломбування» пошкоджень на дорозі. Даний ремонт існуючого твердого покриття входить до планових робіт.

Ремонт середнім шаром асфальтобетону, як-то на вулицях Дніпровській, Толстого чи кількох інших, зробити в цьому році не можна, оскільки в наступному році тут передбачається розриття твердого покриття. Комунальне підприємство «Чернігівводоканал» планує заміну каналізаційної труби збільшеного діаметру – існуючі підземні комунікації не справляються з навантаженням від постійно зростаючого мікрорайону.

За повідомленням Управління житлово-комунального господарства міської ради