16 серпня 2018 р.

Вулиця Рокоссовського: крок за кроком до завершення ремонту

На вулиці Рокоссовського тротуарні роботи ведуться сьогодні по обидва боки неподалік зупинок громадського транспорту на перехресті з вулицею Захисників України.

На вже завершених ділянках тротуарів, які укладаються безфасочною бруківкою – велодоріжки, тактильна плитка для допомоги людям з вадами зору, пониження бордюрного каменю в усіх місцях переходів і з’їздів.

Вже можна побачити, що кришки люків оглядових колодязів нові й підняті на рівень майбутнього тротуару.

Стартували роботи на зеленому острівці безпеки поміж двома смугами руху автомобілів вздовж усієї вулиці. У траншеї, яку там копають зараз, прокладуть систему автоматизованого поливу газону – за прикладом усіх парків і скверів Чернігова при їх реконструкціях. Коли ці роботи завершать, зелений газон буде відновлений.