14 лютого 2019 р.

У Чернігові вже тисячна пара одружилась у рамках проекту

14 лютого – День всіх закоханих. Саме цього символічного дня багато закоханих пар вирішили одружитися. Серед них - Олег та Віта, їх офіційна весільна церемонія відбулася у міському Палаці культури ім.Радченка.

Реєстрація шлюбу пройшла у рамках проекту «Шлюб за добу». Тож Олег та Віта стали 1000-ою парою молодят, які скористалися перевагами цього проекту. У Чернігові одружитися за такою спрощеною процедурою можна вже протягом 2 років.

Привітати молодят прийшли близькі, друзі, серед запрошених і Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко.

«Дивлячись на таку чудову пару, розумієш, як сильно вони один одного кохають. І вже навчилися пробачати та підтримувати один одного. Хочу побажати, щоб на вашому життєвому шляху було менше випробувань, а більше удачі та успіхів, поповнення в сім’ї», - побажав молодятам Владислав Атрошенко.