17 травня 2019 р.

Увага! Тимчасові зміни в роботі громадського транспорту 20-24 травня

У Чернігові цілодобово з 20 до 24 травня включно перекриватиметься проїзна частина дороги на перехресті вулиць Шевченка з вулицею Олега Міхнюка. Тут проводитимуться роботи на каналізаційному колекторі. Відповідний дозвіл комунальному підприємству «Чернігівводоканал» надав виконавчий комітет Чернігівської міської ради 16 травня.

На час перекриття вносяться тимчасові зміни в роботу громадського транспорту.

Тролейбусні маршрути №1 та 9 - будуть здійснювати об'їзд по вулицях: Шевченка - Олександра Молодчого - проспект Перемоги далі за маршрутом.

Тролейбусний маршрут №8 - буде скорочено від кінцевої КСК до вул. Пушкіна. З вулиці Преображенська поїде на вулицю Гонча, далі на вулицю Шевченка, з вулиці Шевченка на вулицю Пушкіна, з вулиці Пушкіна на вул. Преображенську в напрямку кінцевої КСК.

Автобусний маршрут №7 буде здійснювати об'їзд перекритої ділянки дороги по вулицях: Олександра Молодчого - Гетьмана Полуботка - Гонча – Преображенська.

Автобусний маршрут №16 буде здійснювати об'їзд перекритої ділянки дороги по вулицях: Преображенська - Гонча - Шевченка - Пушкіна - Гетьмана Полуботка - Олександра Молодчого – Шевченка.

Автобусний маршрут №27 буде здійснювати об'їзд перекритої ділянки дороги по вулицях: Преображенська - Гонча - Шевченка - Пушкіна - Гетьмана Полуботка - Олександра Молодчого – Шевченка.

Автобусний маршрут №30 буде здійснювати об'їзд перекритої ділянки дороги по вулицях: Преображенська - Пушкіна - Гетьмана Полуботка - Олександра Молодчого – Шевченка.

Автобусний маршрут №44 буде здійснювати об'їзд перекритої ділянки дороги по вулицях: Преображенська - Гонча - Шевченка - Пушкіна - Гетьмана Полуботка - Олександра Молодчого – Шевченка.

Шановні чернігівці! Плануйте свій час, з урахуванням змін в роботі громадського транспорту. Телефон для інформації (0462) 675 - 013.

До теми: Увага! Перекриття руху на перехресті вул.Шевченка з вул.Олега Міхнюка та на вул.Глібова

За повідомленням управління транспорту, транспортної інфраструктури та зв'язку міської ради