26 серпня 2014 р.

Про роль контролюючих органів хочуть почути від підприємців

На початку вересня місяця планується проведення зустрічі Головного управління Міндоходів у Чернігівській області та інших контролюючих органів із підприємницькими колами та громадськістю за участю голови обласної державної адміністрації.

Запрошуємо зацікавлених осіб узяти участь у цьому заході та до 29 серпня надати інформацію:

• проблемні питання щодо здійснення наглядових функцій контролюючими органами та створення сприятливих умов для ведення бізнесу, які необхідно обговорити на зустрічі за формою, наведеною в таблиці;
  • перелік контролюючих органів, які необхідно запросити на зустріч;
  • прізвище, ім`я по-батькові учасника, назва підприємства, контактний телефон при намірі взяти участь.

Проблемні питання щодо здійснення наглядових функцій контролюючими органами та створення сприятливих умов для ведення бізнесу:

Питання

Орган, який виносить питання на обговорення

(підприємці, громадські організації, органи влади)

Пропозиції щодо вирішення питання

Телефони для довідок:

Департамент економічного розвитку облдержадміністрації – 669-609, 676-209.

За повідомленням управління споживчого ринку та розвитку підприємництва міської ради