29 січня 2015 р.

Чернігівська міська рада не має законних підстав для виділення землі поблизу озер під забудову

Земельні ділянки в районі озер Глушець, Лопуховате та Магістратське відповідно до закону не можуть бути виділені учасникам АТО Чернігівською міською радою для будівництва житлових будинків. Про це йдеться в листі на адресу голови Чернігівської районної ради Анатолія Дуденка, який 28 січня підписав міський голова Олександр Соколов.

Так, у публікації в газеті «Весть» А. Дуденко запропонував власне бачення можливих для виділення під забудову земельних ділянок. Управління земельних ресурсів спільно з управлінням архітектури та містобудування міської ради ретельно вивчили наявну нормативну базу та не бачать для цього законних підстав, оскільки вказана земля є ландшафтно-рекреаційною зоною загальноміського значення.

З повним текстом листа та роз’ясненням нормативно-правової бази можна ознайомитись нижче.

Відділ зв’язків з громадськістю міської ради