27 лютого 2015 р.

У Чернігівській виправній колонії №44 проведено прийом засуджених

26 лютого в Чернігівській виправній колонії №44 відбувся особистий прийом засуджених жінок. Його провели регіональний координатор із зв’язків з громадськістю Уповноваженого Верховної ради з прав людини в Чернігівській області Алла Лепеха спільно з членами спостережної комісії начальником Чернігівського міського управління юстиції Людмилою Кузьміною та начальником відділу Чернігівського міського центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді Людмилою Мазур.

Основні питання, з якими зверталися засуджені, стосувались умовно-дострокового звільнення від відбування покарань,  заміни невідбутої частини покарання більш м’яким; умов та порядку їх застосування; питань призначення та виконання адміністративного нагляду; отримання матеріальної допомоги при звільненні; можливості виїзду після звільнення на територію Донецької та Луганської областей.

Усі засуджені, які прийшли на особистий прийом, отримали кваліфіковану юридичну допомогу та консультації.

За інформацією спостережної комісії