31 березня 2015 р.

Центр Чернігова – реклами досить!

Нові площі  для розміщення зовнішньої реклами не будуть надаватися у центральній частині Чернігова. Про це повідомив заступник чернігівського міського голови Віктор Бережний під час  зустрічі з операторами рекламного ринку.

Він також зазначив, що Чернігів поступово позбавлятиметься  рекламних конструкцій  типу «розтяжка», «банер», «холдер» на електричних та тролейбусних опорах.

«Будемо поступово прибирати всі  банерні тканини і розтяжки, починаючи з центру міста і його основних магістралей», - сказав  Бережний.

Він уточнив, що носії зовнішньої реклами в обласному центрі повинні мати сучасний вигляд.

Заступник міського голови  також доручив начальнику комунального підприємства «Дільниця з контролю за благоустроєм міста» міської ради Артему Стаху  зібрати пропозиції підприємців щодо обладнання місць для швидкої реклами.

За інформацією КП «Дільниця з контролю за благоустроєм міста»