24 квітня 2015 р.

24 квітня стартує ЗНО-2015

24 квітня 2015 року в Україні проводиться зовнішнє незалежне оцінювання з української мови та літератури.

Після завершення навчального процесу в загальноосвітніх навчальних закладах з 3 по 26 червня 2015 року триватиме ЗНО з французької, німецької, іспанської, англійської та російської мов, математики, біології, історії України, фізики, географії, хімії.

В Чернігові для проведення тестування з української мови та літератури створено дев’ять пунктів тестування на базі загальноосвітніх навчальних закладів (№2, 3, 7, 11, 15, 19, 20, 24, 32) та три пункти тестування на базі вищих навчальних закладів (ЧНПУ ім. Т.Г.Шевченка, навчально-науковий інститут технологій ЧНТУ, навчально-науковий інститут економіки ЧНТУ).

Для участі в  ЗНО з української мови та літератури зареєструвалось 98%  випускників шкіл міста Чернігова.

Кількість педагогічних працівників для організації роботи пунктів тестування 24 квітня становить 608 осіб: 12 відповідальних за пункт тестування, 12 помічників відповідальних за пункт тестування, 250 старших інструкторів, 250 інструкторів, 84 чергових.

Для всіх категорій залученого персоналу 18-22 березня проведено ряд нарад та інструктажів, за підсумками яких здійснена он-лайн сертифікація та залучення в базу Київського регіонального центру оцінювання якості освіти.

Календарний план підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України в 2015 році, затверджено Наказом Міністерства освіти і науки України від 27.11.2014 №1393.

За інформацією управління освіти міської ради