5 жовтня 2015 р.

Міський голова провів особистий прийом громадян

Особистий прийом громадян провів Чернігівський міський голова Олександр Соколов у відділі звернень громадян та соціальних питань міської ради 2 жовтня.

Свої проблемні питання та пропозиції керівнику міста озвучили понад 20 чернігівців, частина звернень були колективними. Традиційно переважна більшість питань стосувалися поліпшення житлових умов, ремонту житлового будинку, приватизації земельної ділянки, реструктуризації боргів за житлово-комунальні послуги, надання матеріальної допомоги тощо.

Надійшли колективні звернення щодо ремонту стелі в одному із класів ЗОШ №35, оновлення групи у дитсадку №10. Міський голова пообіцяв розглянути прохання батьків та позитивно їх вирішити.

Власники земельних ділянок у районі с.Полуботки – представники УТОС – прийшли до О.Соколова із занепокоєнням, що їхні городи відберуть – вони почули таку інформацію. Міський голова запевнив, що міськрада продовжить термін користування земельними ділянками під городництво. "Ви, як обробляли свої ділянки, так можете займатися цією справою і надалі, завершувати збір урожаю та готуватися до наступного сезону", - запевнив керівник міста.

На всі питання, з якими звернулися під час особистого прийому міського голови О.Соколова чернігівці, надано роз'яснення, або ж дано доручення вивчити проблеми і підготувати письмові відповіді.

Ірина Синельник