7 жовтня 2015 р.

Чернігівці здобули гарні результати зі спортивного орієнтування KievOPEN

Минулого тижня чернігівська збірна команда Центру туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми і молоддю взяла участь у Всеукраїнських змаганнях зі спортивного орієнтування KievOPEN, що проходили у м. Києві. Учасниками змагань були близько 500 чоловік з 18 областей України, гості з Молдови та Фінляндії.

Підсумки підводились по сумі 2-х дистанцій: середньої та спринту. На обох дистанціях вихованці Г.Купрієнко були в призерах. Так, на середній дистанції серед молодших хлопців ІІІ місце посів Єгор Вареник, а Кароліна Криволап по групі Ж-12 була першою. В спринті такі результати:Владислав Путяк був першим серед молодших хлопців,Ілля Слесарь третім по групі Ч-12 та Микита Трохименко другим по групі Ч-14.

За інформацією Центру туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми і молоддю