26 листопада 2015 р.

У Чернігові відбувся Кубок міста з плавання

На високому організаційному рівні 22 листопада в плавальному басейні «Ашер» відбувся Кубок м. Чернігова з плавання. В змаганнях взяли участь 78 спортсменів, серед яких були представники КДЮСШ ФСТ „Україна”, ДЮСШ інвалідів м. Чернігів та комплексної ДЮСШ м. Славутича. Запекла боротьба проходила на дистанції 50 метрів. Юнаки змагались у чотирьох вікових групах: 1999 р.н. і старше, 2000-2001 р.н., 2002-2003 р.н., 2004 р.н., а дівчата у двох: 2001 р.н. і старше та 2002 р.н. і молодше.

Переможцями з вільного стилю у своїх вікових групах стали: Анна Носова (ДЮСШ інвалідів м. Чернігів), Анна Головачова, Ілля Федоров, Кирило Ничипоренко, Владислав Муравйов та Дмитро Мороз (КДЮСШ ФСТ „Україна” м. Чернігів).

У брасі кращими були: Марина Максимець (КДЮСШ м. Славутич), Карина Каретіна, Влад Лазько, Антон Гриб, Олександр Якименко, Ростислав Чуба (КДЮСШ ФСТ „Україна” м. Чернігів).

У батерфляї кращий результат показали Валя Хабел, Герман Верхалйотов (КДЮСШ м. Славутич), Анна Головачова, Євген Костромін, Владислав Муравйов, Дмитро Мороз (КДЮСШ ФСТ „Україна” м. Чернігів).

Золоті нагороди з кролю на спині отримали Анна Носова (ДЮСШ інвалідів м. Чернігів), Анна Мазуренко, Всеволод Риженко, Данило Артюх, Захарій Веремій (КДЮСШ ФСТ „Україна” м. Чернігів).

Наприкінці змагань спортсмени змагались у змішаній естафеті 4 х 50 м. комплексного плавання, де перемогу вибороли представники КДЮСШ ФСТ „Україна” м. Чернігів у складі Анни Мазуренко, Ростислава Чуба, Анни Головачової та Дмитра Мороза.

До змагань спортсменів підготували тренери-викладачі КДЮСШ ФСТ „Україна" - Любов та Надія Сізих, Григорій Якуга.

За повідомленням відділу по фізичній культурі та спорту міської ради