23 серпня 2016 р.

З Днем Незалежності України!

Шановні жителі міста та області!

Від імені всієї громади славетного й древнього Чернігова та від себе особисто сердечно вітаю Вас з Днем Незалежності України!

25-а річниця незалежності нашої молодої держави - це свято на честь тисячолітньої визвольної боротьби українського народу, його прагнення до національного відродження, духовної свободи, економічного зростання та зайняття гідного місця в сучасному демократичному світі.

Сьогодні перед нашою країною постали тяжкі випробування. Але ми віримо, що національна гордість та героїчна боротьба українського народу допоможуть вистояти і перемогти у боротьбі за відстоювання незалежності й цілісності Української держави.

Запорукою віри чернігівців у щасливе майбутнє та процвітання рідної землі є європейський вибір країни та проведення складних, але вкрай необхідних, реформ.

Бажаю Вам та Вашим родинам міцного здоров’я, невичерпного оптимізму та мирного неба над головою.

Слава Україні та українському народу!

Чернігівський міський голова                          Владислав Атрошенко