23 вересня 2016 р.

У Чернігові святково відкрили Міську малу сцену на Алеї Героїв

У Чернігові 23 вересня на Алеї Героїв відбулось урочисте відкриття Міської малої сцени. Участь у події взяли Чернігівського міський голова Владислав Атрошенко, народні депутати та офіційні делегації зарубіжних та українських міст, які приїхали взяти участь в урочистостях з нагоди відзначення Дня Чернігова.

Вітаючи всіх чернігівців та гостей міста зі святом, міський голова сказав:

- Чернігів це місто одне з найдревніших міст України, багато років тому по цій землі ходили династії величних постатей. Наше місто зазнало серйозних втрат під час Другої світової війни. Це було одне з найзруйнованіших міст. У память про всіх загиблих ми зобовязані дивитися в завтра нашого міста, ми повинні розвивати його".

Владислав Атрошенко побажав усім міцного здоров’я, добра, миру і бути впевненим у завтрашньому дні. Він також висловив сподівання, що Чернігів стане містом фестивалів, культури та мистецтва, що в ньому буде комфортно й цікаво чернігівцям і туристам. А на цій новій сцені будуть виступати кращі колективи не тільки з України, а й з багатьох країн Європи та всього світу.

На Алеї Героїв цього дня для всіх відвідувачів було організовано багато цікавих заходів:

Виставка художніх робіт учнів за результатами Дев’ятого міжрегіонального живописного конкурсу-пленеру «Легенди та міфи Чернігова»

Активності до Дня міста від дитячого парку святкування днів народження «Дитяча Планета»

Виставка-ярмарок народних майстрів декоративно-ужиткового мистецтва, закладів, підприємств м. Чернігова

Робота фуд-зони

Концертна програма мистецького проекту «Старовинна музика в стародавньому місті»

Урочисте відкриття малої міської сцени

Виступ Одеського муніципального духового оркестру (пісні Утьосова), концертна програма до Дня міста

Відеосюжет ТРА "Новий Чернігів"