23 вересня 2016 р.

Фонтан міст-побратимів презентували їх представникам

Сьогодні у Чернігові фонтан міст-побратимів, побудований у сквері по проспекту Миру, презентували їх представникам - членам офіційних делегацій. Завершення спорудження фонтану приурочене до відзначення Дня міста.

Як відомо, Чернігів розвиває партнерські стосунки з 8-ма містами різних країн світу. Представники 4-х із них завітали до Чернігова для участі в урочистих заходах з нагоди Дня міста. Зокрема, приїхали офіційні особи з міст Тарнобжег (Польща), Петах-Тіква (Ізраїль), Огре (Республіка Латвія), Гомель (Республіка Беларусь).

Крім того, Чернігів сьогодні має дружні партнерські відносини з такими містами як Меммінген (Німеччина), Градець-Кралове (Чехія), Прілеп (Македонія), Габрово (Болгарія).