24 березня 2017 р.

Сьогодні відбувається 18-а сесія Чернігівської міської ради 7 скликання

На пленарному засіданні присутні 38 депутатів.  У порядку денному до розгляду міською радою запропоновано загалом 14 питань.

14-те питання «Про внесення змін і доповнень до Програми сприяння створенню ОСББ та підтримки будинків ОСББ та ЖБК на 2016-2018 роки (вноситься в порядку, передбаченому Положенням про місцеві ініціативи в місті Чернігові) виключено з порядку денного за пропозицією керуючого об’єднанням житлово-будівельних кооперативів Романа Семешка та за підтримкою декількох постійних комісій міської ради. За виключення цього питання проголосували 37 депутатів.

Під час затвердження порядку денного депутати внесли на розгляд ще 7 додаткових питань.

Зокрема:

- Про внесення змін до рішення міської ради від 31 березня 2016 року № 6/VІІ-17 «Про Програму відновлення дитячих ігрових та спортивних майданчиків на 2016-2017 роки»

- Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва (нового будівництва, реконструкції, реставрації, капітального ремонту, технічного переоснащення) об’єктів, що споруджуються за рахунок коштів бюджету міста Чернігова та коштів підприємств, установ, організацій, що належать до комунальної власності територіальної громади міста

- Про звернення Чернігівської міської ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України та Міністерства фінансів України щодо недопущення скасування акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі тютюнових виробів

- Про визнання таким, що не відповідає законодавству рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради № 258 від 28 грудня 1993 року «Про переведення житла тресту «Чернігівоблбуд» в колективну власність» в частині

- Про внесення доповнення до Плану діяльності Чернігівської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2017 рік

- Про Звернення Чернігівської міської ради до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо сприяння у прийнятті проекту Закону №4582

Порядок денний затверджений міською радою одноголосно.

Першим питанням порядку денного депутати внесли зміни до рішення міської ради від 27 жовтня 2016 року №12/VII-13 «Про Програму підтримки громадських організацій міста Чернігова на 2017 рік».