24 березня 2017 р.

Депутати розширили перелік об’єктів комунальної власності для приватизації у цьому році

Чернігівська міська рада внесла зміни до переліку об’єктів комунальної власності територіальної громади м. Чернігова, які підлягають приватизації у поточному році.

До додатку 1 рішення міської ради від 29 грудня 2016 року «Про затвердження переліків об’єктів комунальної власності територіальної громади м. Чернігова, які підлягають приватизації у 2017 році» депутати внесли 4 додаткові об’єкти.

Рішення має на меті активізацію приватизації та збільшення надходження коштів від продажу об’єктів комунальної власності територіальної громади м. Чернігова до міського бюджету, ефективне використання комунального майна та оптимізацію структури комунальної власності.

Більш детально про об’єкти комунальної власності, в тому числі й запропоновані до продажу, можна дізнатися на офіційному веб-порталі Чернігівської міської ради у розділі "Про місто" (підрозділ "Комунальна власність" - "Об’єкти комунальної власності").