22 червня 2017 р.

Миючими засобами дитсадки та школи Чернігова до кінця року забезпечені

Чернігівським школам та дитячим садочкам місто цього літа закупило різні миючі засоби та пральний порошок на загальну суму 625,5 тис. грн, всього - більше 27 тонн.

Це досить велика сума, були оголошені торги в системі Prozorro, які відбулися вчасно. Переможцем торгів стала фірма з м. Києва.

- 19 червня почали розвозити все це по господарських службах ДНЗ міста.  Всі засоби приймаються, реєструються і надалі контролюватимуться, щоб усього вистачило, - прокоментувала заступник начальника управління освіти міської ради Віра Казимир.

Одним із перших свою частину отримав дитсадок № 1. Придбаної побутової хімії, за підрахунками, має вистачити на цілий рік. У закладах освіти попередньо проводився моніторинг господарської групи, все закладалося та вираховувалося для кожного закладу окремо.

Ще минулого року з міського бюджету були виділені кошти на засоби гігієни для навчальних закладів. А доти працівникам шкіл та дитсадків доводилося збирати кошти з батьків - у середньому по 100 гривень на рік.