23 червня 2017 р.

Охорону міського сміттєзвалища посилюють

Пожежа на полігоні твердих побутових відходів неабияк занепокоїла владу та громадськість міста. Завдяки оперативним діям рятувальників цього разу вдалося ліквідувати загоряння та не допустити масштабного екологічного лиха.

Ситуацію на міському сміттєзвалищі прокоментував  начальник КП «АТП-2528» Руслан Волок.

За його словами, найближчим часом на полігоні планують встановити освітлення та відеокамери. На території сміттєзвалища також розмістять 4-5 ємностей з водою аби в разі чого було чим потушити загоряння.

Разом з рятувальниками облаштують берег річки Білоус для швидкого водозабору, закуплять спеціальні рукава для подачі води на полігон.

Окрім цього, обіцяють значно посилити охорону смітника, зокрема, вже збільшили кількість сторожів.  За допомогою звернулися також до муніципальної поліції.

Відеосюжет ТРА "Новий Чернігів"