27 липня 2017 р.

Виконком вніс зміни до Програми відновлення дитячих ігрових та спортивних майданчиків

Сьогодні, 27 липня, виконавчий комітет Чернігівської міської ради, розглянувши пропозицію управління житлово-комунального господарства міськради, вирішив погодити зміни до Програми відновлення дитячих ігрових та спортивних майданчиків на 2016-2017 роки.

Як пояснив начальник управління житлово-комунального господарства міської ради Ярослав Куц, до управління звернулася депутат міської ради з пропозицією замінити спортивний майданчик на дитячий ігровий вартістю 42,855 тис. грн. У зв’язку з цим пропонується внести зміни до розділу 4 Програми в частині таблиці «Етапи реалізації Програми» та перерозподілити кошти, а саме:

- орієнтовна вартість дитячих ігрових майданчиків на 2017 рік - 1 542,855 тис. грн (збільшено на 42,855 тис. грн);

- орієнтовна вартість спортивних майданчиків на 2017 рік - 842,745 тис. грн (зменшено на 42,855 тис. грн).

Цим же рішенням фінансування спорудження дитячих та спортивних майданчиків, які будуть встановлюватися на території шкіл або дитячих садочків, перекладено на управління освіти міської ради. А замовником робіт по встановленню майданчиків на прибудинкових територіях, як і дотепер, залишається управління ЖКГ міської ради.

Етапи реалізації Програми

2016 рік

2017 рік

Вид майданчика

Адреса встановлення

Орієнтовна вартіcть, тис. грн

Вид майданчика

Орієнтовна вартіcть, тис. грн

Дитячі ігрові

1544,00

Дитячі ігрові

Спортивні

873,7

Спортивні

842,745

2417,7

2385,60

Внесені зміни до цієї Програми затверджуватимуться депутатами на пленарному засіданні сесії Чернігівської міської ради.

Довідково. Основна мета Програми відновлення дитячих ігрових та спортивних майданчиків на 2016-2017 роки полягає у забезпеченні дітей міста за місцем їх проживання дитячими ігровими та спортивними майданчиками для їх активного відпочинку, фізичного та соціального розвитку. Загалом у місті у 2016 році вже встановлені 14 дитячих та 13 спортивних майданчиків. Загальний обсяг фінансування Програми на два роки 4 786,4 тис. грн.