Неділя 16 червня 2019 р. 00:22 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Рішення міської радиУКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

м.Чернігів
 

31 березня 2016 року                                                                                          № 6/VII - 10


Про забезпечення прозорості
діяльності комунальних
підприємств міської ради

 

З метою забезпечення добросовісної конкуренції,відкритості та прозорості діяльності комунальних підприємств міської ради, запобігання корупційним діям і зловживанням, з метою реалізації принципів економії та ефективності управління комунальними ресурсами, керуючись статтею 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні":

1. Затвердити Положення про окремі питання забезпечення прозорості управління комунальними підприємствами Чернігівської міської ради, що додається.

2. Встановити, що Положення про окремі питання забезпечення прозорості управління комунальними підприємствами міської ради набуває чинності з 01 липня 2016 року.

3. Міському голові Атрошенку В. А.:

3.1. При прийнятті на роботу керівників комунальних підприємств Чернігівської міської ради включати до трудових контрактів застереження про необхідність складання і подання письмової декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за формою, визначеною Законом України "Про засади запобігання і протидії корупції", а також згоду на її оприлюднення;

3.2. До 01 червня 2016 року забезпечити включення до трудових контрактів, які укладені з керівниками комунальних підприємств, умови про обов’язок керівника комунального підприємства заповнити і подати у відділ кадрової роботи Чернігівської міської ради письмову декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за формою, визначеною Законом України "Про засади запобігання і протидії корупції", а також згоду на її оприлюднення.

4. Керівникам комунальних підприємств міської ради здійснити аналіз операцій, які відповідають ознакам допорогових закупівель та сформувати плани допорогових закупівель на друге півріччя 2016 року.

5. Заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ломаці О. А. до 01 червня 2016 року провести серед керівників та бухгалтерів комунальних підприємств навчання щодо виконання операцій в електронній системі закупівель.

6. Відділу програмного та комп'ютерного забезпечення Чернігівської міської ради (Бузницький О. П.) до 01 червня 2016 року забезпечити технічні умови для розміщення відкритої інформації на офіційному веб-сайті Чернігівської міської ради відповідно до Положення про окремі питання забезпечення прозорості управління комунальними підприємствами Чернігівської міської ради.

7. Встановити, що для цілей первинного розміщення відкритої інформації:

7.1. Першим звітним періодом є другий квартал 2016 року, а для цілей подання керівниками комунальних підприємств декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру, балансу (звіту про фінансовий стан) та звіту про фінансові результати (звіту про сукупний дохід) комунальних підприємств першим звітним періодом є 2015 рік.

7.2. Відкрита інформація за перший звітний період розміщається до 10 липня 2016 року, а в частині декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру, балансу (звіту про фінансовий стан) та звіту про фінансові результати (звіту про сукупний дохід) комунальних підприємств – до 31 липня 2016 року.

8. Контроль за виконанням цього рішення покласти на міського голову Атрошенка В. А. та постійну комісію міської ради з питань комунальної власності, бюджету та фінансів  (Тарасовець О. М.).

 

Міський голова                                                                                             В. А. Атрошенко

Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Чи підтримуєте Ви ліквідацію районних в Чернігові рад (Деснянської та Новозаводської)?
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.