Неділя 16 червня 2019 р. 00:08 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Рішення міської радиУКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

м.Чернігів

31 березня 2016 року                                                                                                   № 6/VII - 3Про Програму підтримки учасників
антитерористичної операції та членів
їхніх сімей – мешканців м. Чернігова
на 2016 – 2020 роки

 

 Керуючись пунктом 22 частини 1 статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та з метою підвищення рівня соціального захисту учасників антитерористичної операції та членів їх сімей, підтримання їх належного морально-психологічного стану, поліпшення ефективності взаємодії органів місцевого самоврядування з міжнародними, регіональними громадськими організаціями та іншими юридичними особами у сфері підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей, у тому числі членів сімей загиблих або померлих учасників антитерористичної операції (далі – АТО), міська ради вирішила:

 1. Затвердити Програму підтримки учасників антитерористичної операції та членів їхніх сімей – мешканців м. Чернігова на 2016 – 2020 роки (далі - Програма), що додається.

 2. Фінансовому управлінню міської ради (Мельник О. Г.) передбачити фінансування видатків на виконання заходів Програми у міському бюджеті на відповідні роки.

 3. Керівникам структурних підрозділів Чернігівської міської ради, виконавчих органів м. Чернігова та громадським організаціям вжити відповідних заходів щодо реалізації Програми.

 4. Вважати таким, що втратило чинність рішення міської ради від 28 листопада 2014 року "Про Програму підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей - мешканців м. Чернігова на 2014 – 2015 роки" (45 сесія 6 скликання) зі змінами та доповненнями (49 сесія 6 скликання, 51 сесія 6 скликання, 3 сесія 7 скликання).

 5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії міської ради: з питань комунальної власності, бюджету та фінансів (Тарасовець О. М.), з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, туризму та інвестиційної діяльності (Осіковська Н. С.), з питань регламенту, законності, прав і свобод громадян та запобігання корупції (Черненок М. П.), з питань освіти, медицини, соціального захисту, культури, молодіжної політики та спорту (Білогура В. О.), з питань архітектури, будівництва та регулювання земельних відносин (Бакшун І. М.), з питань житлово-комунального господарства, транспорту і зв'язку та енергозбереження (Антонов О. С.) та заступника міського голови Хоніч О. П.

  

Міський голова                                                                                          В. А. Атрошенко

Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Чи підтримуєте Ви ліквідацію районних в Чернігові рад (Деснянської та Новозаводської)?
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.