П’ятниця 27 квітня 2018 р. 07:29 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Розпорядження міського голови


УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

5 жовтня 2011 року                                                                                                          № 190-р

 


Про початок опалювального
сезону 2011-2012 років

 

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 року № 630 «Про затвердження Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення», керуючись пунктом 19 частини 3 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та у зв’язку із встановленням середньодобової температури зовнішнього повітря нижче + 8 градусів С:

1. Керівникам відкритого акціонерного товариства «Облтеплокомун-енерго» (Барбаров Ю. А.), комунального енергогенеруючого підрозділу «Чернігівська теплоелектроцентраль» ТОВ фірми «ТехНова» (Рудницьких О. М.), приватного підприємства «Спеціальна енергетична компанія» (Козлов В. О.), публічного акціонерного товариства по газопостачанню та газифікації «Чернігівгаз» (Ярова А. А.), підприємствам та організаціям міста, що мають на балансі відомчі котельні, розпочати опалювальний сезон 2011-2012 років та подавати тепло з урахуванням середньодобової температури зовнішнього повітря:

1.1. Лікарням, поліклінікам, загальноосвітнім та дошкільним навчальним закладам з 10 жовтня 2011 року.

1.2. Житловому фонду комунальної власності територіальної громади міста Чернігова, кооперативним житловим будинкам, об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків, приватному житловому фонду, а також відомчому житловому фонду підприємств та установ з 15 жовтня 2011 року.

2. Керівникам відкритого акціонерного товариства «Облтеплокомун-енерго» (Барбаров Ю. А.), комунального енергогенеруючого підрозділу «Чернігівська теплоелектроцентраль» ТОВ фірми «ТехНова» (Рудницьких О. М.), приватного підприємства «Спеціальна енергетична компанія» (Козлов В. О.), підприємствам та організаціям міста, що мають на балансі відомчі котельні, до 10 жовтня поточного року подати для погодження до виконавчого комітету міської ради температурні графіки на опалювальний сезон 2011-2012 років.

3. З метою удосконалення обліку природного газу та недопущення його втрат у зв’язку з використанням побутових плит для опалення  встановити опалювальний сезон для споживачів, що користуються індивідуальним газовим опаленням, з 10 жовтня 2011 року до 15 квітня 2012 року.

4. Рекомендувати керівникам житлово-експлуатаційних підприємств   міської ради, об’єднанням  співвласників багатоквартирних будинків та іншим організаціям, статутом яких передбачена діяльність з надання житлово-комунальних послуг, спільно з теплопостачальними організаціями шляхом обходу квартир провести роз’яснювальну роботу з боржниками про необхідність термінового погашення заборгованості за опалення, гаряче водопостачання та інші комунальні послуги.

5. Місцевим засобам масової інформації: комунальному підприємству «Телерадіоагентство «Новий Чернігів» Чернігівської міської ради (Капустян О. І.) та комунальному підприємству «Редакція Чернігівської міської газети «Чернігівські відомості» Чернігівської міської ради (Мокроусова І. М.) постійно інформувати населення про стан оплати за житлово-комунальні послуги.

6. Комунальному підприємству «Редакція Чернігівської міської газети «Чернігівські відомості» Чернігівської міської ради  (Мокроусова І. М.) забезпечити оприлюднення цього розпорядження у десятиденний термін.

7. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на  заступника міського голови Сеньковича М. О.

 

 

 

Секретар міської ради                                                                   О. С. Шеремет


Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.