6 листопада 2016 р.

Затверджено зміни до порядку заповнення платіжних доручень

Чернігівська ОДПІ інформує: 18.10.2016 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 05.09.2016 № 811 «Про затвердження Змін до Порядку заповнення документів на переказ у разі сплати (стягнення) податків, зборів, митних платежів, єдиного внеску, здійснення бюджетного відшкодування податку на додану вартість, повернення помилково або надміру зарахованих коштів» (далі - Наказ № 811), зареєстрований в Міністерстві юстиції України 20.09.2016 року за № 1272/29402.

Як роз’яснила начальник відділу моніторингу доходів та обліково -  звітних систем Чернігівської ОДПІ ГУ ДФС у Чернігівській області Марія Милейко, Наказом № 811 змінено додаток до Порядку заповнення документів на переказ у разі сплати (стягнення) податків, зборів, митних платежів, єдиного внеску, здійснення бюджетного відшкодування податку на додану вартість, повернення помилково або надміру зарахованих коштів, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 24.07.2015року № 666 (далі - Наказ № 666), в якому наведено Перелік кодів видів сплати (що вказуються в полі «Призначення платежу») розрахункового документа.

Додатково повідомляємо, що з оновленим текстом Наказу № 666 можна ознайомитися, скориставшись розділом «Нормативні та інформаційні документи» Загальнодоступного інформаційно-довідкового ресурсу (http://zir.sfs.gov.ua).

Відділ організації роботи Чернігівської ОДПІ