29 грудня 2016 р.

До уваги фізичних осіб - підприємців!

До уваги фізичних  осіб - підприємців!

Чернігівська  ОДПІ ГУ ДФС у Чернігівській області інформує, що з 1 січня 2017 року розпочинається компанія декларування доходів, отриманих у 2016 році  від підприємницької діяльності.

Нагадаємо: термін подання податкової декларації платника єдиного податку - фізичної особи - підприємця І та ІІ групи  - протягом 60 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) року.

Термін подання податкової декларації про майновий стан і доходи фізичної  особи - підприємця, що перебуває на загальній системі оподаткування -  протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) року.

Не відкладайте подачу декларацій на останній день.

Чекаємо на вас у Центрі обслуговування платників за адресою: вул. Кирпоноса, буд.28, м. Чернігів.

Графік роботи: понеділокчетвер - з 9 год. 00 хв. до 18 год. 15 хв., п’ятниця -  з 9 год. 00 хв. до 17 год. 00 хв., обідня перерва з 13 год. 00 хв. до 14 год. 00 хв., субота - з 9 год. 00 хв. до 13 год. 00 хвилин.

Чернігівська ОДПІ