16 березня 2017 р.

Адміністративні послуги у сфері ліцензування роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами

З метою забезпечення належного виконання вимог статті 15 Закону України від 19 грудня 1995 року № 481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» зі змінами та відповідно до вимог наказу ДФС України від 28.02.2017 № 150 в Центрі обслуговування платників Чернігівської ОДПІ ГУ ДФС у Чернігівській області надаються адміністративні послуги у сфері ліцензування роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами. А саме, здійснюється приймання документів для отримання та видачі ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними та тютюновими виробами.

Адреса Центру обслуговування платників Чернігівської ОДПІ ГУ ДФС у Чернігівській області: вул. Кирпоноса, буд.28, м. Чернігів.

Графік роботи Центру обслуговування платників:

понеділок - четвер: з 9 год.00 хв. до 18 год. 15 хв.;

п’ятниця: з 9 год.00 хв. до 17 год. 00 хв.;