Четвер 16 серпня 2018 р. 10:49 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Нове у оподаткуванні

Представникам творчих професій необхідно задекларувати свої доходи


Чернігівська ОДПІ ГУ ДФС у Чернігівській області нагадує, що спортсмени, актори, репетитори та інші представники творчих професій зобов’язані задекларувати отримані протягом минулого року доходи у разі, якщо при нарахуванні та виплаті таких доходів не було сплачено податок на доходи фізичних осіб та військовий збір.

Прозвітувати про отримані у 2016 році доходи необхідно до податкової інспекції за місцем своєї податкової адреси за формою, затвердженою наказом Міністерства фінансів України від 15 вересня 2016 року № 821 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 02 жовтня 2015 року №859».  Зробити це слід до 1 травня поточного року.

За вибором платника податків декларації подаються особисто або уповноваженою на це особою; поштою або засобами електронного зв’язку.

Декларантам варто скористатися спеціальним електронним сервісом  «Декларація про майновий стан» у відкритій частині Електронного кабінету платника, де можна безкоштовно завантажити, заповнити,  зберегти та роздрукувати  декларацію, а з використанням електронного цифрового підпису - подати декларацію в електронному вигляді.

Відповіді на питання, які виникають при заповненні та поданні декларації про майновий стан та доходи, порядку та термінів сплати можна  отримати у Центрі обслуговування платників  Чернігівської ОДПІ за адресою: вул. Кирпоноса, буд.28, м. Чернігів, телефони: 65-28-53, 65-28-32, 65-28-25.

Закликаємо платників сумлінно виконати свій конституційний обов’язок  - своєчасно задекларувати свої доходи та сплатити податки до бюджету країни. 

Відділ організації роботи Чернігівської ОДПІ

Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Яку вулицю чи площу Чернігова Ви би перейменували, назвавши іменем Героя України і колишнього чернігівця Левка Лук’яненка?
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.