6 жовтня 2017 р.

У Чернігові капітально ремонтують світлофори

У Чернігові паралельно з ремонтом дороги по вул. Рокоссовського проводиться й ремонт світлофорних об`єктів на перехрестях вул. Рокоссовського з вул. Всіхсвятською та вул. Доценка.

Нові світлофори будуть світлодіодними та матимуть функцію відліку часу.

Поки готується основа для встановлення металевих опор, на які згодом буде монтуватися обладнання.

Загалом технічне оновлення світлофорних об`єктів у Чернігові дозволить оптимізувати їх роботу та удосконалити схему організації дорожнього руху.

У перспективі планується на найбільших вулицях міста синхронізувати роботу світлофорів у режимі "Зелена хвиля".

Крім того, на даний час уже капітально відремонтований світлофорний об`єкт на перехресті вулиць Івана Мазепи та Любецької, новозбудований світлофор регулює рух на перехресті вулиць Київської та Мстиславської.

За інформацією управління житлово-комунального господарства міської ради