11 жовтня 2017 р.

Чернігівводоканал: вже погашено 25% зарубіжного кредиту

Погашення кредиту КП "Чернігівводоканал" перед Міжнародним банком реконструкції та розвитку йде за планом. Про це 10 жовтня на розширеній нараді Чернігівського міського голови з керівниками структурних підрозділів та комунальних підприємств міської ради проінформував директор КП "Чернігівводоканал" Сергій Малявко:

- На даний час підприємство своєчасно здійснило поточні платежі та не має заборгованості.

З загального обсягу 22,8 млн дол. США кредитних зобов’язань наразі погашено 5,6 млн дол. США (або 25%). До 2027 підприємство має виплатити решту 75% кредиту, що складає 17,2 млн дол. США.

Завдяки більш чіткому дотриманню затвердженої структури тарифів, раціональному веденню господарської діяльності та цільовому акумулюванню коштів для розрахунків за кредитними зобов’язаннями підприємство суттєво збільшило частку власних коштів в розрахунках за кредитом з 13% у 2015 році до 58% в 2016 році.

У 2017 році підприємство за рахунок власних обігових коштів за кредитними зобов’язаннями сплатить 31,4 млн грн. (9,4 млн грн було сплачено в квітні, решта - 22 млн грн буде сплачена 12 жовтня).