23 жовтня 2017 р.

Увага! 24 жовтня – автобус №25 з 9 до 17 години не заїжджатиме на Самоквасова і Текстильників

24 жовтня з 9.00 до 17.00 у Чернігові автобуси маршруту №25 будуть курсувати без заїзду в житловому масиві «Шерстянка» на вулиці Самоквасова і Текстильників, а рухатиметься по вул. Ціолковського.

Причина – проведення термінового ремонту електрокабелю під проїжджою частиною по вул. Самоквасова, 13.

Про це повідомив начальник Управління транспорту та зв’язку Чернігівської міської ради Юрій Горбань.

Години змін у маршруті руху автобусу спеціально заплановані так, щоби мешканці густонаселеного мікрорайону все-таки змогли вранці виїхати на роботу, а увечері повернутися звичним транспортом.

Ремонт будуть здійснювати працівники Чернігівобленерго. Сьогодні, 23 жовтня, вони готують дорожнє полотно до майбутніх робіт.