2 листопада 2017 р.

У Чернігові з професійним святом привітали працівників соціальної сфери

2 листопада у Чернігівському обласному філармонійному центрі фестивалів та концертних програм відбулися урочистості з нагоди Дня працівника соціальної сфери.

Соціальних працівників міста й області, а це загалом майже 7 тисяч робітників, з професійним святом привітали заступник голови обласної державної адміністрації – керівник апарату Наталія Романова, голова обласної ради Ігор Вдовенко, Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко. Звертаючись до присутніх у залі, вони висловили щиру подяку за турботливе та чуйне ставлення до громадян, які потрапили у скрутні життєві обставини і потребують опіки або допомоги держави.

У своїх виступах керівники області та міста відзначили, що день працівника соціальної сфери України стосується фахівців різних сфер життя громади. Щоденно їхньої уваги потребують тисячі громадян, в першу чергу – пенсіонери, інваліди, безробітні, діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, малозабезпечені та багатодітні родини, сім'ї внутрішніх переселенців та учасників антитерористичної операції. Крім того, працівники соціальної сфери несуть колосальні навантаження в процесі оформлення та переоформлення десятків тисяч субсидій на комунальні послуги.

Зокрема, у Чернігові сьогодні налічується понад 80 тисяч пенсіонерів (80434 осіб), а загальна кількість мешканців міста, які отримують різні види соціальної допомоги, складає понад 32 тисячі осіб. У місті також проживає 3595 внутрішніх переселенців та 2590 учасників АТО.

Владислав Атрошенко від імені чернігівської громади подякував усім працівникам соціальної сфери за турботливе ставлення до підопічних, за важку працю й щиро побажав благополуччя у сім’ях та на роботі, миру та впевненості у завтрашньому дні.

Крім того, міський голова зауважив, що для країни необхідно збільшення балансу населення у бік працездатних людей у порівнянні з тими, хто потребує допомоги держави. На жаль, кількість працюючих сьогодні катастрофічно зменшується, на що впливають й такі чинники, як скорочення населення й трудова міграція. «Тож усім нам потрібно усвідомити це й разом дбати про наше майбутнє, про громадян своєї країни, починаючи з дитячого садочку», - наголосив Владислав Атрошенко.

Кращі працівники соціальної сфери отримали відзнаки обласної державної адміністрації, обласної та міської  рад.

Зокрема, розпорядженням Чернігівського міського голови за сумлінну працю та з нагоди професійного свята – Дня працівника соціальної сфери:

Почесною грамотою Чернігівської міської ради та виконавчого комітету нагороджені:

– ГУПАЛ Інна Василівна, начальник відділу обліку та звітності управління праці та соціального захисту населення Деснянської районної у місті Чернігові ради;

– ЯКУБА Валентина Костянтинівна, головний спеціаліст відділу субсидій та соціальних допомог управління праці та соціального захисту населення Новозаводської районної у місті Чернігові ради

Подяка Чернігівського міського голови оголошена:

– КЛОЧКО Віталії Євгенівні, головному спеціалісту відділу програмного та комп’ютерного забезпечення управління праці та соціального захисту населення Деснянської районної у місті Чернігові ради;

– КОЛОМІЄЦЬ Наталії Григорівні, начальнику відділу організаційно-інформаційної роботи та нагляду за призначенням пенсій управління праці та соціального захисту населення Новозаводської районної у місті Чернігові ради;

– КРИВУЩЕНКО Тамарі Миколаївні, сестрі медичній відділення денного перебування територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Деснянської районної у місті Чернігові ради;

– ПУШОК Галині Володимирівні, заступнику начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності управління праці та соціального захисту населення Новозаводської районної у місті Чернігові ради;

– ТИТОРЕНКО Ірині Георгіївні, начальнику відділу соціальних допомог та субсидій управління праці та соціального захисту населення Деснянської районної у місті Чернігові ради.

Після церемонії нагородження відбувся святковий концерт.