П’ятниця 24 листопада 2017 р. 00:15 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Міська програма підтримки підприємництва: навчання для початківців

У Чернігові діє Програма підтримки малого та середнього підприємництва. Цією Програмою передбачено залучення соціально-вразливих верств населення до підприємницької діяльності.

У рамках Програми для молоді, жінок, інвалідів, воїнів АТО проводяться курси: "Як розпочати власну справу", "Від ідеї до власної справи", "Старт-ап моєї справи". Так, у листопаді заплановано проведення циклу таких семінарів та навчальних курсів на базі Чернігівського кооперативного коледжу.

Минулого тижня 15 жінок з числа внутрішньо-переміщених осіб, які перебувають на обліку в Чернігівському міському центрі зайнятості, стали слухачами навчального курсу на тему «Як започаткувати власну справу». Другий навчальний курс із майстер-класом зі створення власного сайту на тему «Від ідеї до власної справи» проведений для всіх осіб із числа безробітних.

На 17 листопада запланований навчальний курс «Організація власної справи у сфері «зеленого» туризму». Його учасниками стануть чоловіки з числа внутрішньо переміщених осіб та воїнів АТО, які перебувають на обліку у Чернігівському міському центрі зайнятості. Навчальний курс проходитиме у садибі «Андріївські озера», на якому, окрім теорії власної справи, власник цієї садиби розповість про розвиток «зеленого» туризму та поділиться своїм досвідом.

Прес-служба Чернігівської міської ради за інформацією управління економічного розвитку міста

13 листопада 2017 р.