П’ятниця 24 листопада 2017 р. 00:18 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Будівництво пункту тимчасового утримання тварин на завершальній стадії

У рамках будівництва пункту тимчасового утримання тварин по вул. Володимира Дрозда виконані всі роботи по прокладенню зовнішніх мереж електропостачання, водопостачання та водовідведення, зведено адміністративну будівлю з проведенням всіх внутрішніх та зовнішніх робіт.

Виконуються внутрішні роботи та роботи з оздоблення фасадів в будівлі карантину для тварин, що суміщена з котельною, та в прибудові до адмінбудівлі, в котрій розміщуватиметься санітарний блок – операційна та приміщення післяопераційної перетримки.

На території пункту тимчасового утримання тварин ведуться роботи з облаштування вольєрів для утримання тварин, ізолятора та вигулів, встановлюються ґратчасті конструкції на вольєри. Також по об’єкту проводиться благоустрій території з влаштуванням проїздів.

Будівельні роботи передбачається завершити на початку грудня поточного року.

За інформацією Управління житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради

14 листопада 2017 р.