15 грудня 2017 р.

Головну площу Чернігова готують до новорічних свят

До відкриття головної новорічної ялинки Чернігова залишилося всього 4 дні. Зараз комунальні служби міста прикрашають Красну площу новорічною ілюмінацією та елементами декору.

Нагадуємо, що в Чернігові з 19 грудня по 14 січня у сквері імені Богдана Хмельницького, на Красній площі та у Міському Палаці культури  відбудуться святкові заходи до Дня святого Миколая, Нового року та Різдва Христового.

На всіх чернігівців та гостей міста чекає робота «Казкового містечка», урочисте запалення вогнів Головної ялинки міста, льодова ковзанка, дитяча анімація, фестиваль вуличної їжі, містечко майстрів, фотозони та багато іншого.

Святкування розпочнеться 19 грудня о 17 годині у сквері імені Богдана Хмельницького.

У ніч з 31 грудня на 1 січня біля Головної ялинки відбудеться Новорічна ніч «Святкуємо together!» за участю відомих естрадних гуртів та місцевих творчих колективів і виконавців.

6, 7 та 8 січня пройдуть фестивалі вертепів, 12-13 січня відбудеться зимовий фольклорний фестиваль «Коза».

Новорічна святкова програма