Середа 25 квітня 2018 р. 09:22 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

12-13 січня: зимовий фольклорний фестиваль « КОЗА»

12 та 13 січня на центральній площі Чернігова буде проходити зимовий фольклорний фестиваль «КОЗА»Фестиваль уже став традиційним і відбувається у обласному центрі  вп'яте.

Організатором фестивалю всі ці роки є ГО «ЧеСтудія» (Олександра Федоренко, Дмитро Янчук), а серед постійних партнернів, які підтримують його - Чернігівська міська рада.

У п’ятницю о 18:00 почнеться вечірня програма, а в суботу співи й танці триватимуть цілий день, починаючи з 14:00. Протягом двох днів на фестивальній сцені виступатимуть колективи: «Стодивниця», «Буття», «Михайлове чудо», «Царина», «Надобридень». Спеціальні гості – фольклорний гурт із багаторічною історією з села Золотинка (Чернігівська область). Розпочинати і закінчувати програму кожного дня буде діджей Boochaman зі спеціальним етноденс-сетом. Ведуча свята – фольклористка і співачка Юля Богуславка.

10 січня 2018 р.