9 лютого 2018 р.

У Чернігові відбувся перший випуск магістрів Академії державної пенітенціарної служби

9 лютого 2018 року в стінах Чернігівської обласної державної адміністрації відбувся перший випуск магістрів Академії Державної пенітенціарної служби. Дипломи другого (магістерського) рівня вищої освіти отримали 44 випускники Академії, серед яких 31 офіцер.

Урочистості розпочали виконанням Державного Гімну України капелою бандуристів імені Остапа Вересая.

Дипломи з відзнакою вручав голова Чернігівської обласної державної адміністрації Валерій Куліч. Інші дипломі магістрам вручали міський голова Владислав Атрошенко, перший заступник голови Чернігівської обласної ради Валентин Мельничук та заступник директора департаменту персоналу Державної кримінально-виконавчої служби України Міністерства юстиції Анатолій Лонський. Також на урочистостях був присутній начальник Управління освіти і науки облдержадміністрації Микола Конопацький.

Завершили урочистості спільним фотографуванням випускників магістрів та почесних гостей.

За інформацією Сектору зв'язків із ЗМІ та громадськістю Академії ДПтС