22 лютого 2018 р.

23 лютого на Валу – прес-тур щодо стану дерев

23 лютого на території «нижнього» Валу відбудеться прес-тур для журналістів, у якому також можуть взяти участь і всі бажаючі, на тему стану дерев у цьому парку.

Фахівець КП «Зеленбуд» готовий показати в парку всі обстежені дерева та ті з них, які визнані аварійними. А також - пояснити як ознаки, за якими зроблені висновки щодо їх аварійності, так і можливі наслідки в тому випадку, якщо їх залишити як є.

Збір учасників – об 11.00 на перехресті вул. Преображенської і проспекту Миру (вхід на Вал біля історичного факультету університету).

КП «Зеленбуд» Чернігівської міської ради відкрите для громадськості у своїх діях і приймає щодо оновлення дерев у місті обґрунтовані фахові рішення, за які готове дати звіт.