5 березня 2018 р.

За рік дії пілотного проекту «Шлюб у Чернігові» одружується 500-та пара

500-та пара зареєструє законний шлюб у Чернігові в рамках пілотного проекту «Шлюб за добу».

Урочиста церемонія відбудеться 6 березня о 12:00 у Міському Палаці культури.

На молодят чекають приємні сюрпризи!

Запрошується представники ЗМІ для висвітлення цього заходу (Міський Палац культури, каб.101)

Телефон для довідок: 063-063-33-10.

Як вже повідомлялося раніше, рік тому Міністерство юстиції Україні започаткувало в Чернігові пілотний проект «Шлюб за добу», що реалізується на базі Міського Палацу культури спільно з Головним територіальним управлінням юстиції в Чернігівській області.

Перевагами даного проекту є спрощена процедура державної реєстрації шлюбу, відсутність необхідності звернення до відділів ДРАЦС, проведення реєстрації у зручний для молодят час.

Якщо ви не бажаєте чекати місяць – тоді телефонуйте та дізнавайтеся деталі: (0462) 970-837 (з 9:00 до 18:00) або пишіть [email protected].

Церемонія відбувається в приміщенні Міського Палацу культури.

Реєстрація шлюбу на інших локаціях (Вал, театр, Міський парк культури та відпочинку тощо) здійснюється за попередньою домовленістю.

Більш детально див.: Пілотний проект"Шлюб за добу"