Понеділок 17 грудня 2018 р. 21:34 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Зі святом 8 Березня!

Дорогі жінки!

Прийміть від мене особисто та від імені всіх чоловіків Чернігова найщиріші вітання з чудовим святом – 8 Березня!

Міжнародний день прав жінок та миру – свято, що символізує, перш за все, багатовікову боротьбу жінок за свої права та участь у житті суспільства.

Мудрість, талановитість, прагнення до самовдосконалення, активна життєва позиція, які поєднуються з жіночністю та красою – саме такою сьогодні є сучасна жінка України.

Дорогі жінки, Ви - головне багатство нашого світу, його душа і його майбутнє. Саме жінки надихають чоловіків на гарні справи та підкорення нових вершин. Адже найкраще, що є у нашому житті – щастя, радість, тепло, добро, кохання, -  пов’язане з жінкою.

Бажаю сонячного настрою, добра та миру, міцного здоров’я та Божого благословення Вам і Вашим родинам!

Будьте коханими і щасливими!

Зі святом Вас!

Чернігівський міський голова                   Владислав Атрошенко