Понеділок 25 червня 2018 р. 18:35 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Чернігівських жінок привітали зі святом 8 Березня

«Світ, у якому є жінка – прекрасний». «Жінки - головне багатство нашого світу». «Найкраще, що є у нашому житті – щастя, радість, тепло, добро, кохання, -  пов’язане з жінкою».

Такі слова звучали сьогодні на урочистому зібранні з нагоди Міжнародного жіночого дня – 8-го Березня у Міському Палаці культури.

З найтеплішими привітаннями на адресу жінок Чернігівщини і обласного центру виступили під час урочистостей керівники області та міста:  заступник голови облдержадміністрації Сергій Сергієнко, заступник голови обласної ради Валентин Мельничук і Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко.

Радісний святковий настрій для жінок створили артисти творчих колективів міста й області.

З нагоди 8 Березня кращі працівниці міста й області нагороджені почесними відзнаками.

Розпорядженням Чернігівського міського голови з нагоди Міжнародного жіночого дня:

Почесною грамотою Чернігівської міської ради та виконавчого комітету нагороджені:

ВЕРУГА Олена Іванівна, завідувач ІІ-го відділення дитячої стоматологічної поліклініки Чернігівської міської ради;

КУСЛІЙ Віта Анатоліївна, член громадської організації "РОДИНА ВОЇНА";

ФЕДОРОВА Світлана Віталіївна, голова правління Чернігівського міського громадського об’єднання інвалідів «Шанс»;

ЯРОШЕНКО Любов Іванівна, член правління громадської організації "ЄДИНА РОДИНА ЧЕРНІГІВЩИНИ".

Подяка Чернігівського міського голови оголошена:

ГУЛЯЙ Марині Василівні, волонтеру громадської організації «Чернігівська Дія»;

ЛАВРИНЕНКО Наталії Костянтинівні, волонтеру Чернігівського міського громадського об’єднання інвалідів «Шанс»;

старшому лейтенанту НАУМЕНКО Ганні Валеріївні, офіцеру відділення аналізу та обробки даних командного пункту військової частини А2622

ОЛІЙНИК Олені Геннадіївні, волонтеру громадської організації «Чернігівська Дія»;

ПОЛЕГЕНЬКО Надії Дмитрівні, члену правління громадської організації "ЄДИНА РОДИНА ЧЕРНІГІВЩИНИ";

солдату СЕРЕДІ Світлані Сергіївні, оператору-механіку відділення інформаційних систем інформаційно-телекомунікаційного вузла військової частини А2622;

СТАДНИЧЕНКО Тетяні Петрівні, волонтеру Чернігівського міського громадського об’єднання інвалідів «Шанс»;

ШУРИНІЙ Світлані Григорівні, члену громадської організації "РОДИНА ВОЇНА".

ФОТОРЕПОРТАЖ:

Коротке інтерв'ю перед урочистостями

Ведучі концерту - Іван Храмець та Іван Качановський

Жінок вітає та вручає відзнаки заступник голови ОДА Сергій Сергієнко

Валентин Мельничук:

Владислав Атрошенко:

Після вручення відзнак міський голова звернувся до всіх, хто був у залі:

- Ще раз зі святом! І, враховуючи, що тут присутня така кількість мам, жінок бійців АТО я хочу в цей святковий день ще раз подякувати вам, побажати всього самого-самого найкращого і щоб у нас скоріше в Україні був мир!

Добра, здоров'я, щастя вам!

Почався святковий концерт:

06 березня 2018 р.