Неділя 22 липня 2018 р. 01:52 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Рівень води в Десні на 14 квітня

Рівень води в Десні в межах міста Чернігова за минулу добу піднявся на 6 см. Такі дані повідомляє відділ з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Чернігівської міської ради.

На 8 годину 14 квітня рівень води в Десні складав 526 см над «0» поста.

Рівнем виходу води з Десни на заплави без шкоди житловим будівлям вважається 680 см над «0» поста. Відмітка рівня води, при якій починається затоплення окремих ділянок міста – 700 см. Рівнем, на якому вода досягає верху піщаної коси на міському пляжі «Золотий берег» і виходить на рівнинні ділянки, є 555 см над «0» поста.

Оновлені дані будуть повідомлятися кожного дня, поки вірогідність подальшого підвищення рівня води в Десні не мине.

Ріка-пост

Рівень води на 8 годину ранку над нулем поста (см.)

Відмітка виходу на заплаву річки над нулем поста (см)

Відмітка рівня води початку затоплення окремих ділянок міста

(см.)

Зміна рівня води см. За добу,

«+» підвищення, «-» зниження

(см.)

Р.Десна-м.Чернігів

на  8.00

Довідково:

Про випадки підтоплення повідомляти управління ДСНС України  у Чернігівській області за тел. 101 та Чернігівський міський «Колл-центр» за тел. 0-800-50-93-50 (телефон багатоканальний, прийом дзвінків цілодобовий, дзвінки безкоштовні в т. ч. з мобільних телефонів).

За додатковою інформацією звертатися до відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Чернігівської міської ради за телефонами:  629-472 та 629-480.