Неділя 22 липня 2018 р. 01:51 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

18 квітня - перекриття руху автотранспорту на вул. Шевченка для ремонту дорожнього покриття

18 квітня в Чернігові у зв’язку з ремонтом дорожнього покриття на вулиці Шевченка буде тимчасово перекритий рух автомобільного та міського електричного транспорту на ділянці по вул. Шевченка від перехрестя вул. Кільцева до перехрестя вул. Малиновського. Відповідне рішення прийняте на позачерговому засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради сьогодні, 16 квітня.

Перекриття руху триватиме з 8 до 18 години.

На час перекриття цих ділянок вулиць у маршрутну мережу громадського транспорту будуть внесені зміни. Як повідомив начальник управління транспорту, транспортної інфраструктури та зв'язку міської ради Олександр Рижий, тролейбуси маршрутів № 1, 10 та 11 на час перекриття розвертатимуться на Бобровиці, а автобуси громадського транспорту № 17, 26, 14, 46, 16 змінюватимуть свій маршрут, відповідно до схеми об`їзду.

Патрульна поліція забезпечуватиме нагляд за організацією руху транспорту та пішоходів в районі проведення робіт.

Схема об’їзду :

16 квітня 2018 р.